האם יצא לכם לאחרונה להסתכל על ציור, באמת להסתכל, לא לעבור לידו ברפרוף, מעט יודעים, אבל לכל ציור יש סיפור משלו, האמנים שמציירים את הציורים הללו מציירים בעצם את מה שהלב שלהם מרגיש, את החוויות שלהם מהחיים, את היום יום, את הקשיים, את השמחה, העצב והפנטזיות הכי גדולות שלהם.

יש לא מעט אמנים שלא מפרסמים את יצירותיהם ומאכסנים אותם וישנם אמנים שמציעים ציורים למכירה, חלקם עושה זאת כדי להתפרנס, חלקם כדי להראות לעולם את היכולות והאמנות שלהם.

ציור הינו פריט עיצובי יוצא דופן, הוא משדרג כל קיר וכל חדר, הוא גורם לשמחה ומחשבה, בנייני משרדים ובניינים שמשרתים אזרחים ולקוחות רבים בד"כ יעוטרו בציורים רבים, הדבר מאד נפוץ בבתי מלון, בתי חולים, צימרים וכו', על מנת להשרות אווירה טובה יותר במקום.

סוגים נפוצים

ציורים נפוצים הם ציורי שמן, ציורי קנבס, ציורי נוף ועוד.
כאשר מציירים על קנבס צריך לשים לב גם לאיכות החומר, קנבס לא איכותי ידהה מהר מאד ותישארו עם בד בלי כלום או עם ציור דהוי, קנבס איכותי יכול להישמר שנים.

לכל חדר ניתן וצריך להתאים את הציורים שלו, לחדרי ילדים יש ציורי מיוחדים לילדים, כמו ציורי קומיקס, מיקי-מאוס ועיקרם בצבעים חזקים וילדותיים כמו ורוד, אדום, כחול.

לחדר השינה הציורים הנפוצים הם ציורים אינטימיים של נשים, גברים, בד"כ עירום מלא או חלקי, בצבעים נקיים שמשרים אווירה שקטה ונעימה.

לסלון בדרך כלל משתמשים בציורי אבסטרקט, ציורי נוף ובצבעים חזקים מעורבים על מנת להשרות אווירה שמחה וטובה.

ערך של ציור

הרבה אמני ציור מקבלים את התהודה שלהם רק כשהם כבר לא נמצאים איתנו, בד"כ אז מחירי הציורים ממריאים למעלה וכך גם התהודה והכבוד של הצייר, לציירים יש גם ליין מיוחד של ציור אחד בלבד, זה אומר שהם מציירים ציור אחד כזה ולא מציירים אותו יותר, כך הם גורמים לערך הציור להיות גבוה מאד, כיוון שהוא הציור היחידי בעולם, ישנם ליינים של 4-5 ציורים כאלו וישנם ציורים שמודפסים בכמויות ונמכרים בסיטונאות, הכל קשור למחיר מן הסתם, ציורים שיש עליהם בלעדיות ואין הרבה כמוהם יעלו הרבה יותר כסף.

סיכום
לסיכום, ציורים הינם פריט חובה לכל בית, חדר, משרד, באמצעות ציורים ניתן לשדרג את הבית שלכם בצורה קלה מאד, קחו את אחד החדרים שלכם בבית, תבחרו לעצמכם כמה ציורים ושימו על הקיר, תוכלו לראות בקלות כיצד משתנה האווירה בחדר, כיצד הציורים כאילו מושכים אתכם לתוכם, מביאים לכם אווירה חדשה ומשדרגת את עיצוב החדר.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן